Възпитаниците на ОУ „Св. св. Кирил и Методий“ са шампиони на първенството по борба в Ловеч

В Закритата спортна зала в Ловеч на 10 октомври 2019 г. се проведе общинско първенство по борба – класическа и свободна, организиран от Община Ловеч и СК „Борба“-Ловеч. В него взеха участие 40 борци от осем ловешки училища

След оспорвани и атрактивни схватки класирането е следното:

Трето място заеха борците на ОУ“Васил Левски“, второ място за ПГМЕТ,  а шампиони станаха възпитаниците на ОУ „Св.св.Кирил и Методий“.

Те спечелиха и купата на Община Ловеч, връчена им от Венцислав Христов –ЗА кмет на Община Ловеч. Най-техничен състезател стана Радостин Василев от ОУ „Васил Левски, а най-резултатен състезател е Иван Илиев от ПГИТУ.

СК „Борба“ – Ловеч благодари на Община Ловеч за предоставените награди и за съдействието да се проведе това състезание.